Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bafa Law Hukuk Bürosu, uzman ekibiyle, Türkiye’de yerel ve uluslararası kuruluşlara profesyonel hukuk hizmetleri sunan önde gelen hukuk bürolarından biridir.

Farklı dallarda uzman ve deneyim sahibi profesyonel ekibiyle, Bafa Law Hukuk Bürosu, özellikle ceza hukuku ve yabancılar ve vatandaşlık hukuku sahalarında sahip olduğu tecrübesiyle müvekkillerinin menfaatini üst düzeyde temsil etmektedir.

Bafa Law Hukuk Bürosu, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve çeşitli Avrupa ülkelerinde avukatlık yetkisini haiz ve akademik kariyer sahibi hukukçu ve hukuk büroları ile işbirliği halindedir.. Bu nedenle, büromuz uluslararası nitelikli ticari ilişkilerin düzenlenmesi ve özellikle büyük ölçekli yabancı yatırım projelerinin hukuki alt yapısının oluşturulması ve yürütülmesinde uzmanlaşmıştır.

KURUCUMUZ

av-ahmet-iltizar

Ahmet İLTİZAR

Avukat

Ahmet İLTİZAR , BAFA LAW Hukuk Bürosunda kurucu ve yönetici avukat olarak çalışmaktadır. 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, 2016 yılında İstanbul Barosuna kayıt olmuştur. Tahran Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Uluslarası Ticaret Hukuku Alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Özellikle Uluslararası Ticaret Hukuku alanında yaptığı akademik çalışmalar, yazdığı makaleler ile bu alanda uzmanlaşmıştır. Uluslararası Mal Satım Sözleşmesi’ne ilişkin yazmış olduğu Yüksek Lisans tezi “çok iyi” derece ünvanı ile ödüllendirilmiştir.

Başta uluslarası ticaret hukuku olmak üzere, kişisel veri koruma hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, birleşme ve devralma işlemleri, sağlık hukuku, tüketici hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri mülkiyet hukuku, ceza hukuku alanlarında deneyim sahibidir.

 

 

 

Eğitim

 

 

 

  • Tahran Üniversitesi Hukuk Fakültesi-Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans – 2021
  • Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi-Lisans – 2015
Whatsapp